Paide Linnameeskond jätkas pärast eurosarja edasipääsu võidukalt ka Premium liigas, alistades FC Kuressaare 2:0.

Vaid kolm päeva pärast ajaloolist võitu Stjarnani üle oli Paide vastaseks 22. voorus FC Kuressaare, kelle vastu tänavused mängud on kõik lõppenud kaheväravaliste võitudega. Erand ei olnud ka seekordne lahing Saaremaal.

Võrreldes neljapäevase mänguga ohtralt roteerinud Paide avas pärast mitmeid lohakusi ja nappi pääsemisi skoori 21. minutil, kui kauni soolovärava lõi Dimitri Jepihhin. 35. minutil sai Michael Lilander nädala jooksul kirja juba teise värava karistuslöögist, sest tema pall oli ka Kaur Kivilale püüdmatu.

Teisel poolajal võinuks gambialased Muhammed Suso ja Abdoulie Ceesay edu suurendada, aga samas olid omad šansid ka kodumeeskonnal. Suuremaid jõuvarusid kasutamata oli 2:0 võit ideaalne tulemus.

Juba esmaspäeval lendab esindusmeeskond Göteborgi, kus 7. augustil minnakse UEFA Konverentsiliiga 3. eelringi avamängus vastamisi BK Häckeniga.

FC Kuressaare – Paide Linnameeskond 0:2 (0:2)