Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 29. voorus 1:3 kaotusseisust FC Kuressaare 4:3.

Linnastaadionil Robi Saarma väravast kiirelt algedu haaranud Paide avastas end 17. minuti järel 1:3 kaotusseisust, kuid erinevalt teisipäevasest allajäämisest Kalevile, suudeti kodus kolm punkti päästa.

Paide tagaajamist alustas Abdoulie Ceesay iluvärav hetk enne vaheaega, kohe teise poolaja alguses Milan Delevic viigistas. Kodumeeskonna sangariks tõusis Oskar Hõim, kelle 81. minuti tugev löök lendas rikošetist väravasse.

Teisel poolajal vahetusest sekkunud Andre Frolovist sai Premium liiga kõigi aegade rekordimees, kui Paide kapten ületas Andrei Kalimullini 517 mängu rekordi. Frolovi joks oli tegemist 518. liigamänguga!

Uuel nädalal võõrustab Paide esmalt 25. septembril kell 17. Narva Transi vahelejäänud mängus ning kohtub seejärel Transiga pühapäeval uuesti piirilinnas.

Paide Linnameeskond – FC Kuressaare 4:3 (2:3)
7. Robi Saarma, 45+1. Abdoulie Ceesay, 49. Milan Delevic, 82. Oskar Hõim – 9. Karl Orren, 13. Artjom Jermatšenko, 17. Sander Alex Liit

Paide: Ebrima Jarju, Michael Lilander, Milan Delevic, Nikita Baranov, Joseph Saliste, Mouhamed Gueye (46. Andre Frolov), Oskar Hõim, Robi Saarma (78. Daniel Luts), Dimitri Jepihhin (46. Thomas Agyepong), Mechini Gomis (78. Kristofer Piht), Abdoulie Ceesay (87. Gerdo Juhkam).
Varus: Mihkel Aksalu, Hindrek Ojamaa, Siim Luts, Muhammed Suso.

Kuressaare: Kaur Kivila, Sander Alex Liit, Karl Orren, Märten Pajunurm, Rasmus Saar, Artjom Jermatšenko, Ralf-Sander Suvinõmm, Oliver Rass (53. Andero Kivi, 70. Gleb Pevtsov), Karl Rudolf Õigus (65. Siim Aer), Joonas Soomre (65. Anton Volossatov), Mattias Männilaan.
Varus: Magnus Karofeld, Marko Lipp, Joosep Kobin, Kristofer Robin Grün, Joonas Vahermägi.