Paide Linnameeskonna kaotusteseeria pikenes neljamänguliseks, kui Premium liiga 14. voorus jäädi rahvusstaadionil 0:2 alla FC Florale.

Tänavu Florat 2:1 ja 3:1 võitnud Paide jäi kaotusseisu 15. minutil, mil Vladislav Kreida suurepärane kauglöök osutus Ebrima Jarju jaoks püüdmatuks.

Teise värava lõi Flora 32. minutil, mil meistriliiga parim väravakütt Mark Anders Lepik ennetas korneri olukorras Gerdo Juhkamit. Vaid minut varem oli Abdul Razak Yusif tabanud latti.

Teisel pooleajal üritas Paide mängu tagasi tulla, kuid enamat Dimitri Jepihhini lattilöögist seekord Tallinnas korda ei saadetud.

Lisaks karikafinaalile nüüd Premium liigas kolm mängu järjest kaotanud Paide vahe esikolmikuga aina kasvab. Medalimängu tagasitulekuks on suvegraafik soodne, sest järgmised üheksa mängu peab Paide liigatabelis tagapool olevate klubidega. Pärast koondisepausi on meeskonna vastaseks 15. juunil Kadrioru staadionil Tallinna Kalev.

Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond 2:0 (2:0)