Paide Linnameeskonna võitudeta seeria Premium liigas pikenes kolmemänguliseks, kui 21. vooru ettepeetud mängus tuli tunnistada liidri Levadia 1:0 paremust.

Tänavu Levadiale teistkordselt kaotanud Paide jaoks sai saatuslikuks 8. minut, kus valesööt kaitseliinist ning pehme tegutsemine Michael Schjönning-Larseni takistamisel, andis võidu võtmed vastasele kandikul kätte.

Linnameeskonnal sajaprotsendilisi šansse ei tekkinudki, parim võimalus avanes Robi Saarmal teisel poolajal, kui Bourama Fomba blokeeris Saarma lähilöögi. Selgelt paremad momendid olid kodumeeskonnal, kuid Ebrima Jarju rohkem end üle mängida ei lubanud.

10 mängu järel tabel ei valeta – viimasest kolmest voorust nii Tammeka kui Transi vastu komistanud ja Levadiale kaotanud Paide (16 punkti) jääb Levadiast maha juba 12 silmaga. Paidega sama palju punkte on Floral, keda tänavu on suudetud kaks korda võita. Kaljul on Paidest punkt rohkem ja kaks mängu vähem peetud.

Tihe mängugraafik jätkub juba eeloleval laupäeval, mil Paide võõrustab eelmise hooaja pronsimeeskonda Tallinna Kalevit.

Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond 1:0 (1:0)