Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 10. voorus võõrsil Nõmme Unitedi 1:0 ja vähendas vahe liidri Levadiaga seitsmele punktile.

Hooaja esimene murumäng kujunes Paide jaoks ootamatult raskeks, kuigi avapoolaega kontrolliti ja väravani jõuti teenitult. 24. minutil andis Patrik Kristal kastis hea tsenderduse, mille Joseph Saliste saatis ühe puutega Marko Meeritsa väravasse.

Teisel poolajal tärkas mänguaja edenedes üha rohkem ka kodumeeskonna rünnakusoov, kuid kogemused jäid seekord peale. Kuna Levadia oli eelnevalt leppinud Kalju vastu 0:0 viigiga, tõusis Paide Kaljust mööda ja jääb 29 punkti kogunud Levadiast maha seitsme silmaga.

Järgmises mängus on Linnameeskonna vastaseks laupäeval 18. mail Tamme staadionil Tartu Tammeka.

FC Nõmme United – Paide Linnameeskond 0:1 (0:1)
24. Joseph Saliste

Hoiatused: 55. Mõhhailo Plohhotnjuk, 90+3. Mihkel Järviste, 90+7. Alexander Kapitan Bergman – 90+1. Robi Saarma

United: Marko Meerits, Karl Läänelaid, Alexander Kapitan Bergman, Jakub Luka, Samuel Merilai (72. Bruno Vain), Mihkel Järviste, Oleksandr Musolitin, Kaspar Rõõmussaar (72. Trevor Hint), Murad Velijev, Jevgeni Demidov (83. Aleksandr Alteberg), Mõhhailo Plohhotnjuk (61. Henri Leoke).
Varus: Georg Mattias Lagus, Kaarel Leppsalu, Tristan Vendelin, Robin Tiigiste, Karl Gustav Kokka.

Paide: Ebrima Jarju, Gerdo Juhkam, Nikita Baranov (46. Henrik Ojamaa), Abdul Razak Yusif (16. Dehninio Muringen; 84. Karl Mööl), Siim Luts, Patrik Kristal, Predrag Medic, Joseph Saliste, Daniel Luts (61. Oskar Hõim), Thomas Agyepong (46. Dimitri Jepihhin), Robi Saarma.
Varus: Mihkel Aksalu, Herol Riiberg, Andre Frolov, Hindrek Ojamaa.