Paide Linnameeskond teenis Premium liigas juba viienda võidu järjest, alistades Nõmme Kalju 4:2.

Renoveeritud Hiiu staadionil seni kaotuseta olnud Kalju jäi juba üheksandaks minutiks 0:2 kaotusseisu, kui kahel korral oli täpne äsja Gambia koondise kutse saanud Abdoulie Ceesay.

Vaheajale läks Paide juba kolmeväravalises eduseisus, kui kauni soolovärava lõi Dimitri Jepihhin. Teise poolaja alguses lõi Kalju pärast Predrag Medici eksimust ühe värava tagasi.

Kui tundus juba, et kodumeeskonnal on võimalus mäng põnevaks teha, eksis rängalt Henri Perk, lastes Robi Saarma kauglöögi jalge vahelt väravasse. Päris lõpu eel sai Kalju vaatamata VAR olemasolule veidral kombel penalti, millest Alex Mathias Tamm lõi lõppseisuks 4:2.

Medaliheitlust silmas pidades vähendas Paide vahe teisel kohal jätkava Kaljuga vaid kahele punktile, Levadiat võitnud Flora on ühe silma kaugusel. Pärast koondisepausi võõrustab Paide 14. septembril Nõmme Unitedit.

Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond  2:4 (0:3)
51. Pavel Marin, 85. pen. Alex Matthias Tamm – 6., 9. Abdoulie Ceesay, 38. Dimitri Jepihhin, 62. Robi Saarma

Hoiatused: 30. Rommi Siht, 44. Daniil Tarassenkov, 44. Artjom Artjunin (abitreener), 56. Aleksandr Nikolajev, 65. Nikita Komissarov, 88. Danõl Maštšenko – 25. Abdoulie Ceesay, 69. Patrik Kristal

Kalju: Henri Perk, Aleksandr Nikolajev, Maksim Podholjuzin, Danõl Maštšenko, Daniil Tarassenkov, Pavel Marin (75. Nikita Ivanov), Reginald, Rommi Siht (46. Guilherme Carvalho), Nikita Komissarov, Ivans Patrikejevs (62. Kaspar Paur), Alex Matthias Tamm.
Varus: Maksim Pavlov, Alex Boronilštšikov, Koki Hayashi, Marlone Foubert.

Paide: Ebrima Jarju, Joseph Saliste, Nikita Baranov, Gerdo Juhkam, Michael Lilander, Predrag Medic (72. Oskar Hõim), Patrik Kristal, Henrik Ojamaa, Dimitri Jepihhin (79. Daniel Luts), Robi Saarma (72. Siim Luts), Abdoulie Ceesay (79. Mechini Gomis).
Varus: Mihkel Aksalu, Herol Riiberg, Hindrek Ojamaa, Mouhamed Gueye.