Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 17. voorus FC Kuressaare 2:0, skoori tegid Dimitri Jepihhin ja Patrik Kristal.

Avapoolaega Saaremaal domineerisid külalised täielikult, kuid Jepihhini 16. minuti väravale lisa ei tulnud.

Teisel poolajal püsis kontroll mängu üle Paide käes, kuid omad šansid avanesid ka kodumeeskonnale. Pinged võttis lõpuks maha Henrik Ojamaa vastu tehtud penaltiviga, 11 meetri karistuslöögi realiseeris 16-aastane Kristal.

Enne eurosarja mänge Walesi klubi Bala Town vastu võõrustab Paide neljapäeval 18. voorus Narva Transi.

FC Kuressaare – Paide Linnameeskond 0:2 (0:1)
16. Dimitri Jepihhin, 90. pen. Patrik Kristal

Hoiatused: 66. Karl Orren, 80. Siim Aer, 88. Igor Morozov (pingilt) – 77. Ivan Stojkovic (pingilt)

Kuressaare: Kaur Kivila, Siim Aer, Sander Alex Liit, Karl Orren, Ralf-Sander Suvinõmm (58. Mathias Palts), Karl Rudolf Õigus (46. Rasmus Saar), Oliver Rass (79. Kristofer Robin Grün), Artjom Jermatšenko, Joonas Soomre, Gleb Pevtsov (65. Andero Kivi), Mattias Männilaan.
Varus: Rihard Meesit, Joosep Kobin, Anton Volossatov, Sten-Egert Paap, Joonas Vahermägi.

Paide: Ebrima Jarju, Karl Mööl, Gerdo Juhkam, Hindrek Ojamaa, Joseph Saliste (90+1. Robin Kane), Predrag Medic (72. Patrik Kristal), Oskar Hõim, Dimitri Jepihhin (72. Kristofer Piht), Robi Saarma (72. Andre Frolov), Henrik Ojamaa, Thomas Agyepong (58. Daniel Luts).
Varus: Mattias Sapp, Mihkel Aksalu, Herol Riiberg, Silver Alex Kelder.