Paide Linnameeskond sai eurosarja ringide vahel peetud Premium liiga 20. voorus 3:1 jagu Tallinna Kalevist.

Kogu kohtumise selgelt domineerinud Paide avas skoori 23. minutil serblase Milan Delevici debüütvärava toel. Kahjuks lasti Kalev mängu tagasi, kui pärast Ebrima Jarju ja Hindrek Ojamaa vahelist ebakõla viigistas Aleksander Švedovski.

Teise poolaja alguses realiseeris Patrik Kristal Henrik Ojamaa poolt teenitud penalti. Üleminutitel saatis soomlane Onni Suutari palli Jarju väravasse, kuid õnneks fikseeriti eelnevalt kohtuniku poolt viga Nikita Baranovi vastu. Kalevi mehed ei suutnud pettumust varjata ning kohe järgmisel rünnakul pani Robi Saarma hooaja 11. tabamus mängule punkti.

Paide reisib juba esmaspäeval Islandile, kus 25. juulil ootab ees Konverentsiliiga 2. eelringi avamäng Stjarnaniga.

Paide Linnameeskond – JK Tallinna Kalev 3:1 (1:1)
23. Milan Delevic, 51. pen. Patrik Kristal, 90+5. Robi Saarma – 36. Aleksander Švedovski

Väravasöödud: 23. Daniel Luts, 51. Henrik Ojamaa, 90+5. Abdoulie Ceesay – 36. x
Hoiatused: 29. Milan Delevic, 45+2. Patrik Kristal, 90+3. Henrik Ojamaa – 61. Daniil Ševjakov, 72. Daniil Sõtšugov, 90+4. Onni Suutari

Paide: Ebrima Jarju, Hindrek Ojamaa, Milan Delevic (67. Michael Lilander), Nikita Baranov, Joseph Saliste, Daniel Luts (57. Robi Saarma), Patrik Kristal (74. Mouhamed Gueye), Oskar Hõim, Thomas Agyepong (57. Abdoulie Ceesay), Henrik Ojamaa, Dimitri Jepihhin (67. Siim Luts).
Varus: Mihkel Aksalu, Andre Frolov, Predrag Medic.

Kalev: Oskari Forsman, Daniil Sõtšugov, Tristan Toomas Teeväli, Kaspar Laur, Daniil Ševjakov (61. Mikk Johannes Siitam), Marek Kaljumäe, Sander Sinilaid (61. Ramon Smirnov), Martin Tomberg (80. Joosep Põder), Taavi Jürisoo, Aleksandr Švedovski (71. Onni Suutari), Ats Purje.
Varus: Sander Lepp, Georg Pank, Taijo Teniste, Enriko Kajari.