Paide Linnameeskond lõpetas Premium liigas kaotusteseeria, alistades 15. voorus Tallinna Kalevi Kadrioru staadionil 5:2.

Viimati neli nädalat tagasi võidurõõmu maitsnud Paide alistas teravalt ja asus Karl Mööli väravast juhtima juba neljandal minutil. Mitmed head võimalused eduseisu suurendamiseks seejärel ei õnnestunud ja nii haaras hoopis Kalev kontrolli mängu üle enda kätte. Esmalt viigistas Martin Tomberg ning Vadim Mihhailovi tabamuse järel juhtis juba kodumeeskond.

Vaheajale mindi Siim Lutsu kauni värava järel siiski viigiseisult. Teisel poolajal domineeris Paide ja Henrik Ojamaa hooaja esimene värav 73. minutil oli asjade loogiline käik. Lõppseisu vormistasid üleminutitel vahetusmees Kristofer Piht ja Luts.

Juba teisipäeval võõrustab Paide 16. voorus Pärnu Vaprust.

Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond  2:5 (2:2)
23. Martin Tomberg, 35. Vadim Mihhailov – 4. Karl Mööl, 40., 90+6. Siim Luts, 73. Henrik Ojamaa, 90+2. Kristofer Piht

Hoiatused: 21. Ats Purje – 15. Siim Luts, 16. Henrik Ojamaa, 79. Daniel Luts, 90+6. Silver Alex Kelder

Kalev: Oskari Forsman, Daniil Sõtšugov, Georg Pank, Kaspar Laur, Daniil Ševjakov, Marek Kaljumäe, Sander Sinilaid (67. Enriko Kajari), Martin Tomberg (81. Airon Kollo), Vadim Mihhailov, Taavi Jürisoo (81. Joosep Põder), Ats Purje (67. Onni Suutari).
Varus: Sander Liiker, Dylan Sal-Al-Saller.

Paide: Ebrima Jarju, Karl Mööl, Gerdo Juhkam, Hindrek Ojamaa, Andre Frolov, Patrik Kristal (84. Silver Alex Kelder), Predrag Medic, Siim Luts, Thomas Agyepong (55. Daniel Luts), Robi Saarma (70. Kristofer Piht), Henrik Ojamaa.
Varus: Mihkel Aksalu, Herol Riiberg, Abega Enyang Ngu, Matrix Einer, Sander Soo.