Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 11. voorus Tartu Tammeka 2:1, mõlema värava eest hoolitses Robi Saarma.

Kevadiselt raskel Tamme staadioni murul peetud mängus kumbki meeskond väljakukattega sinasõbraks ei saanud ja nii iseloomustas heitlust rohke söödupraak ja lihtsad eksimused.

Kodumeeskond teenis veerandtunni järel VAR penalti, sest pall kukkus kastis Nikita Baranovi käevarrele. Tammeka ohtlikuim ründaja Adebayo Basher oli kindel ja lõi oma hooaja seitsmenda värava.

Paide sai viigivärava kätte tänu ootamatule kingitusele. Richard Aland lõi süütus olukorras tagasisöödetud pallist mööda ning Saarma võttis kavala rebasena pakutu vastu.

Teisel poolajal jahtis Paide võiduväravat, kuid Tammeka püsis samuti ohtlikuna. Tänavusele hooajale iseloomulikult tuli lahendus taas penalti toel, kui Tartu müür takistas Saarma karistuslöögi lendu käega. Külaliste esiründaja oli penaltipunktil rahu ise ning hooaja kümnes värav tagas Paidele 2:1 võidu.

Juba kolmapäeval võõrustab Paide laienduskuuri läbinud linnastaadioni avamängus Nõmme Kaljut.

Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond  1:2 (1:1)
19. pen. Ahmed Adebayo Basher – 22., 79. pen. Robi Saarma

Tammeka: Richard Aland, Rasmus Kallas, Mihkel Sepp (46. Tanel Tammik), Eugenio Bracelli, Mairo Miil, Tanel Lang (78. Dominic Laaneots), Giacomo Uggeri (78. Akaki Gvineria), Patrick Genro Veelma, Herman Pedmanson (87. Priit Peedo), Ezekiel Tanimowo, Ahmed Basher.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Laurits Õunpuu, Marius Vister, David Epton, Devid Lehter.

Paide: Ebrima Jarju, Joseph Saliste (89. Hindrek Ojamaa), Nikita Baranov, Gerdo Juhkam, Andre Frolov, Oskar Hõim (62. Karl Mööl), Predrag Medic, Patrik Kristal (74. Herol Riiberg), Henrik Ojamaa, Dimitri Jepihhin (62. Thomas Agyepong), Robi Saarma.
Varus: Mihkel Aksalu, Robin Kane, Abega Enyang Ngu, Matrix Einer, Silver Alex Kelder.