Paide Linnameeskond sai kolmapäevase valusa allajäämise järel 3:0 võidu Narva Transi üle.

Üsnagi võimalustevaese avapoolaja järel hakkas juhtuma teise poolaja keskel. Esmalt sai Transi kaitsja Eriks Santos teise kollase kaardi ja vähemusse jäänud kodumeeskond lagunes.

Paide avavärava lõi nurgalöögi järgses saginas Oskar Hõim, seitse minutit hiljem duubeldas eduseisu Abdoulie Ceesay. Lõppseisu 3:0 vormistas karistuslöögist Robi Saarma.

Enne koondisepausi kohtub Paide 31. vooru võtmemängus 6. oktoobril kodusel linnastaadionil Nõmme Kaljuga.

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond  0:3 (0:0)
70. Oskar Hõim, 77. Abdoulie Ceesay, 85. Robi Saarma

Hoiatused: 60., 65. Eriks Santos, 61. Sergo Kuhhianidze – 39. Predrag Medic, 55. Joseph Saliste
Eemaldamine: 65. Eriks Santos (Trans)

Trans: Aleksei Matrossov, Artjom Škinjov, Šalva Burjanadze, Eriks Santos, Aleksandr Ivanjušin, Leonardo Rolon, Bi Sehi Elysee Irie (73. Kelsey Egwu), German Šlein, Sergo Kuhhianidze, Taaniel Usta (81. Deniss Poljakov), Zakaria Beglarišvili.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Mark Maksimkin, Jegor Žuravljov, Viktor Kudriašov, Kacper Kopczak.

Paide: Ebrima Jarju, Michael Lilander, Oskar Hõim, Hindrek Ojamaa, Joseph Saliste, Patrik Kristal, Predrag Medic, Daniel Luts (55. Robi Saarma), Henrik Ojamaa (71. Thomas Agyepong), Abdoulie Ceesay (84. Kristofer Piht), Dimitri Jepihhin (71. Siim Luts).
Varus: Mihkel Aksalu, Andre Frolov, Muhammed Suso, Mouhamed Gueye.